Team Diaspoor
Loopbaanbegeleiding Diaspoor bewust veranderen


LOOPBAANCOACHES DIASPOOR

 


Waarom loopbaanbegeleiding volgen bij Diaspoor?

Lees hieronder onze troeven!

 


DIASPOOR staat voor Bewust Veranderen. We geven loopbaanbegeleiding met een stijl die garant staat voor een realistische kijk op jouw loopbaan! 


We werken vanuit een jarenlange expertise opgebouwd in de verschillende aspecten van het personeelsbeleid, de arbeidswetgeving en in de opleiding en -arbeidsmarkt. Met een breed gamma aan loopbaanbegeleidingsmethodieken en steeds op maat van jouw specifieke loopbaanvragen brengen we jouw persoonlijke profiel in kaart.


De zichtbare en de minder zichtbare mogelijkheden, de voorkeuren en de valkuilen, de wensen en haalbaarheid worden hierbij onderzocht. Het resultaat is een heldere blik op jezelf, dat realistisch getoetst is op jouw kansen op de arbeidsmarkt. We vatten alles samen in jouw persoonlijke “Loopbaanfacettenboek” zodat je de verkregen inzichten steeds kan raadplegen.


Alle Diaspoor coaches werden grondig opgeleid als loopbaanbegeleider. Daarnaast worden ze blijvend bijgeschoold en is er een intense supervisie en intervisie voorzien.


Loopbaanbegeleiding op locatie


Op het ogenblik geven we begeleidingen in een 150-tal locaties verdeeld over alle Vlaamse provincies en Brussel. Verschillende loopbaanbegeleiders verplaatsen zich ook graag naar jouw thuis.


Klik op de provincie voor de coaches in jouw buurt:


Antwerpen

Brussel

Limburg

Oost-Vlaanderen

Vlaams-Brabant

West-Vlaanderen


De coaches stellen zich graag aan jou voor. Klik op de naam of foto van de coach om ze beter te leren kennen.



Sandra Bonny


Loopbaancoach Sandra Bonny


Oprichter Diaspoor


sandra.bonny@diaspoor.be


Locaties loopbaanbegeleiding


Antwerpen: regio Aartselaar, Antwerpen, Arendonk, Boom, Borgerhout, Geel, Kontich, Mortsel en Turnhout

Limburg: regio Alken, Hasselt en Maastricht (Nederlands Limburg)

Oost-Vlaanderen: regio Aalst, Erembodegem en Stekene

Vlaams-Brabant: regio Leuven en Vilvoorde



ANTWERPEN


Loopbaancoach Ilse Buyl


Ilse Buyl

ilse@diaspoor.be


Regio Aartselaar, Mechelen

en Wilrijk

Loopbaancoach Marjolein Faes


Marjolein Faes

marjolein@diaspoor.be


Regio Antwerpen en Schoten


Loopbaancoach Leen Pyls


Leen Pyls

leen@diaspoor.be


Regio Antwerpen

en Borgerhout


Loopbaancoach Bette Struyvelt


Bette Struyvelt

bette@diaspoor.be


Regio Berchem, Borgerhout, Borsbeek, Edegem, Hemiksem en Kontich


Loopbaancoach Eline Van Houdt


Eline Van Houdt

eline@diaspoor.be


Regio Geel, Grobbendonk, Herselt, Herentals, Olen en Westerlo


Loopbaancoach Joris Van Kerckhove


Joris Van Kerckhove

joris@diaspoor.be


Regio Bornem, Mechelen,

Puurs en Sint Amands


Loopbaancoach Annick Ceunen


Annick Ceunen

annick@diaspoor.be


Regio Duffel, Kontich en

Sint-Katelijne-Waver

Loopbaancoach Karin Noten


Karin Noten

karin@diaspoor.be


Regio Balen en Dessel


Loopbaancoach Vero Romero


Vero Romero Reina

vero@diaspoor.be


Regio Antwerpen

en Borgerhout


Loopbaancoach Gwen Vanden Broecke


Gwen Vanden Broecke

gwen@diaspoor.be


Regio Hombeek, Mechelen

en Willebroek


Loopbaancoach Eline Van Opstal


Ellen Van Opstal

ellen@diaspoor.be


Regio Wijnegem


Loopbaancoach Jurgen Van Spaendonk


Jurgen Van Spaendonk

jurgen@diaspoor.be


Regio Turnhout, Oud-Turnhout,

Retie, Kasterlee en Mol


Loopbaancoach Marijke Daniëls


Marijke Daniels

marijke@diaspoor.be


Regio Boom

Loopbaancoach Veronique Noben


Veronique Noben

veronique.noben@diaspoor.be


Regio Zwijndrecht


Loopbaancoach Lene Schroyen


Lene Schroyen

lene@diaspoor.be


Regio Mechelen


Loopbaancoach Veerle Van de Paer


Veerle Van de Paer

veerle@diaspoor.be


Regio Nijlen en Lier


Loopbaancoach Anneke Van Hove


Anneke Van Hove

anneke@diaspoor.be


Regio Heist-op-den-Berg


Loopbaancoach Leen Vermeiren


Leen Vermeieren

leen.vermeieren@diaspoor.be


Regio Oud-Turnhout



BRUSSEL


Loopbaancoach Lene Schroyen


Lene Schroyen

lene@diaspoor.be


Regio Brussel



LIMBURG


Loopbaancoach Marijke Daniëls


Marijke Daniels

marijke@diaspoor.be


Regio Hasselt en Heers


Loopbaancoach Sarita Josefina


Sarita De Becker

sarita@diaspoor.be


Regio Landen, Gingelom,

Jeuk en Heers


Loopbaancoach Karin Noten


Karin Noten

karin@diaspoor.be


Regio Ham en Leopoldsburg


Loopbaancoach Sandra Vandenberg


Sandra Vandenberg

sandra.vandenberg@diaspoor.be


Regio Genk, Hasselt, Maaseik, Maasmechelen, Maastricht (NL),

Zonhoven en Zutendaal


Loopbaancoach Anneke Van Hove


Anneke Van Hove

anneke@diaspoor.be


Regio Tessenderlo



OOST-VLAANDEREN


Loopbaancoach Ilse Buyl


Ilse Buyl

ilse@diaspoor.be


Regio Aalst

Loopbaancoach Veronique Cobbaert


Veronique Cobbaert

veronique.cobbaert@diaspoor.be


Regio Aalter, Adegem (Maldegem), Deinze, Eeklo en Sint-Denijs-Westrem


Loopbaancoach Veerle Hanssens


Veerle Hanssens

veerle.hanssens@diaspoor.be


Regio Aalst, Denderhoutem, Denderleeuw, Erembodegem, Geraardsbergen,

Ninove en Welle


Loopbaancoach Veronique Van Middelem


Veronique Van Middelem

veronique@diaspoor.be


Regio Sint-Niklaas en

Waasmunster


Loopbaancoach Delphine Cannaert


Delphine Cannaert

delphine@diaspoor.be


Regio Deinze, Gent, Gentbrugge en Sint-Jan-in-Eremo


Loopbaancoach Wendy De Decker


Wendy De Decker

wendy@diaspoor.be


Regio Ledeberg (Gent)


Loopbaancoach Veronique Noben


Veronique Noben

veronique.noben@diaspoor.be


Regio Beveren, Sint-Gillis-Waas, Stekene en Waasmunster


Loopbaancoach Kim Ver Elst


Kim Ver Elst

kim@diaspoor.be


Regio Aalst en Dendermonde


Loopbaancoach Krista Cleymaet


Krista Cleymaet

krista@diaspoor.be


Regio Lochristi en

Wondelgem


Loopbaancoach Els De Meulenaere


Els De Meulenaere

els@diaspoor.be


Regio Rupelmonde


Loopbaancoach Lien Stevens


Lien Stevens

lien@diaspoor.be


Regio Zottegem


Loopbaancoach Yonca Yürüc


Yonca Yürük

yonca@diaspoor.be


Regio Sint-Niklaas



VLAAMS-BRABANT


Loopbaancoach Ilse Buyl


Ilse Buyl

ilse@diaspoor.be


Regio Hofstade

Loopbaancoach Veerle Hanssens


Veerle Hanssens

veerle.hanssens@diaspoor.be


Regio Gooik en Liedekerke


Loopbaancoach Sarita De Becker


Sarita De Becker

sarita@diaspoor.be


Regio Erps Kwerps

en Kortenaken


Loopbaancoach Lene Schroyen


Lene Schroyen

lene@diaspoor.be


Regio Heverlee, Leuven, Sint-Stevens-Woluwe en Zemst


Loopbaancoach Sandra Vandenberg


Sandra Vandenberg

sandra.vandenberg@diaspoor.be


Regio Hoeilaart


Loopbaancoach Ellen Plasschaert


Ellen Plasschaert

ellen.plasschaert@diaspoor.be


Regio Vilvoorde


Loopbaancoach Gwen Vanden Broecke


Gwen Vanden Broecke

gwen@diaspoor.be


Regio Londerzeel


Loopbaancoach Kim Ver Elst


Kim Ver Elst

kim@diaspoor.be


Regio Asse en Wolvertem


Loopbaancoach Ellen Schoonjans


Ellen Schoonjans

ellen.schoonjans@diaspoor.be


Regio Asse, Dilbeek, Groot-Bijgaarden, Liedekerke en Zellik


Loopbaancoach Anneke Van Hove


Anneke Van Hove

anneke@diaspoor.be


Regio Aarschot, Scherpenheuvel en Tielt-Winge


Loopbaancoach Valerie Zelck


Valerie Zelck

valerie@diaspoor.be


Regio Dworp (Beersel)



WEST-VLAANDEREN


Loopbaancoach Ilse Buyl


Ilse Buyl

ilse@diaspoor.be


Regio Deerlijk en

Sint-Eloois-Winkel

Loopbaancoach Isabel De Peuter Rutten


Isabel De Peuter Rutten

isabel@diaspoor.be


Regio Knokke


Loopbaancoach Veronique Cobbaert


Veronique Cobbaert

veronique.cobbaert@diaspoor.be


Regio Westhoek, Oostende, Brugge

en De Pinte

Loopbaancoach Sarah Stevens


Sarah Stevens

sarah@diaspoor.be


Regio Anzegem en Waregem


Loopbaancoach Wendy De Decker


Wendy De Decker

wendy@diaspoor.be


Regio Brugge, Harelbeke, Ieper, Kortrijk, Kuurne, Menen en Roeselare


Loopbaancoach Gwen Vanden Broecke


Gwen Vanden Broecke

gwen@diaspoor.be


Regio Brugge en Knokke



AANBEVELINGEN LOOPBAANBEGELEIDING DIASPOOR


Katinka Reyntjens
Linkedin Katinka Reyntjens


Katinka Reyntjens

Marketing and Communicatie bij Port of Antwerp International


Sandra heeft me begeleid in mijn loopbaantraject, met alle potentieel dat ze in haar had. Mede door haar gevoel voor humor, haar zachtmoedig karakter, haar oprechte interesse en haar blijvende steun gaf ze me telkens weer een uitdaging om het traject te vervolledigen.


Sandra slaagt erin door haar (positieve) benadering van situaties om de eventuele vragen en/of twijfels die je hebt tijdens de sessies, door jezelf te laten beantwoorden. Daarom kan ik niet anders dan deze fantastische dame aanbevelen als coach. Ze is een bron van onuitputtelijke kracht, ze helpt waar ze kan, ondersteunt en stimuleert je om terug in balans te komen, nieuwe energie te vinden, mentaal te groeien en een nieuwe levenskoers te varen.


Tom Van Laere
Linkedin Tom Van Laere


Tom Van Laere

Boekhouder


Sandra helpt je je competenties op een rij te zetten en zoekt mee naar andere jobmogelijkheden. Bedankt.


Caroline Peersman
Linkedin Caroline Peersman


Caroline Peersman

Hoofd inkoper indirect procurement bij Lidl


Sandra is zeer gedreven en zeer mens-gericht. Ze heeft mij inzicht gegeven in de echte kernwaarden en in hetgeen mij werkelijk positieve energie geeft. Sandra kent haar job en al de raakvlakken ermee. Ik heb veel geleerd van haar.


Linkedin Marc de Roeck


Marc de Roeck

Teamleider bij Volvo Trucks


Sandra is een zeer talentvolle en professionele dame en is zeer gedreven in al wat ze doet. Ik heb bij haar loopbaanbegeleiding gevolgd na een bedrijfssluiting en dit was zo een positieve ervaring dat ik niet anders kan doen dan haar aan iedereen aan te bevelen.

Ze heeft mijn carriere een nieuwe boost gegeven.


Jolanda Emmerechts
Linkedin Jolanda Emmerechts


Jolanda Emmerechts

Preventieadviseur bij Cobelplast


Sandra is een gedreven persoon in alles wat ze doet. Sandra heeft mij tijdens mijn loopbaan begeleiding gestimuleerd en gecoacht en mij tot een hoger niveau gebracht. Sandra is een people manager gelijk geen ander! Ik ben zeer tevreden dat ik haar heb leren kennen en nog steeds staat ze klaar voor alle tips en tricks.


Marc de Roeck
Gloria van Meerbeeck
Linkedin Gloria van Meerbeeck


Gloria van Meerbeeck

HRM/Recruiter bij AS4


Na reeds 2 jaar last te hebben van een bore out, ben ik in mei 2017 loopbaanbegeleiding gaan volgen bij Sandra Bonny. Het heeft mij geholpen om mezelf beter te leren kennen. Ze heeft me ook zeer veel tips gegeven over opleidingen en websites waar ik informatie kan vinden over beroepen.


Ik wist even niet meer welke richting ik uit moest op professioneel vlak maar dankzij de sessies heb ik mijn talenten ontdekt en heb ik een carrièreswitch gedaan. Ondertussen ben ik reeds 3 maand aan het werk in de richting die ik zocht. Ik heb terug uitdaging en voel terug voldoening in mijn werk.



Everybody is a genius.

But if you judge a fish its ability to climb a tree,

it will live its whole life thinking it is stupid.


- Albert Einstein

 

DIASPOOR


DIASPOOR staat voor Bewust Veranderen. We geven loopbaanbegeleiding, workshops en HR consulting om de veerkracht van medewerkers en de slagkracht van organisaties en te versterken. Vanuit een expertise opgebouwd in verschillende domeinen van HR en Welzijn en dat in samenwerking met een platform van uiterst gepassioneerde coaches en consultants.


 




Leopoldstraat 8

2850 Boom


GSM: +32 (0)476 88 05 37

TEL: +32 (0)3 256 30 24


CONTACT

DIASPOOR. Bewust Veranderen!



Ondernemingsnummer:

0500 359 454 / 0732 580 523


Rekeningnr. (ING): BE 2737 7077 4387 73


We geven trainingen en begeleidingen doorheen Vlaanderen.


Gebruiksvoorwaarden

Privacyverklaring


Deze site maakt gebruik van cookies. Deze dienen louter om statistieken op te volgen via Google Analytics en

gebruiksinstellingen te onthouden.

Inhoud © Diaspoor 2020 / Design © Fluistermedia


© Icons designed by Vectors Market from Flaticon